Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a... více informací »
Jieldé Dante D450 závěsné světlo
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a...

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností. Tento neodolatelný výrobek dostanete snadno na stránkách ve známé rubrice závěsná světla! Nyní můžete najít parádní kousky z této oblíbené kategorie za extra cenu! Kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit rovněž na stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní získáte zcela nové zboží z této populární rubriky jednoduše online.
Tento designový produkt pořídíte rovnou tady u nás umístěný v kategorii závěsná světla! Získejte parádní kousky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další kvalitní zboží značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm můžete nakoupit již dnes tu na našem webu v populární rubrice závěsná světla! Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu. Dodavatel Jieldé pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Nové kousky každý den. To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další skvělé zboží značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Levný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: máte možnost koupit bez problémů tady na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Podívejte se na ještě jiné kousky z této populární rubriky ve slevě!
Zajímavý produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: máte možnost koupit prostě tady na našem webu ve známé kategorii závěsná světla! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze!

Zajímavý produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 lze sehnat právě zde tady u nás umístěný v sekci závěsná světla. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší rubriky v akci! Oblíbená značka Jieldé dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. se zárukou dlouhé životnosti. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Jieldé Dante D450 závěsné světlo, černá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm od značky se zárukou kvality Jieldé lze sehnat zrovna dneska za nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 10 799 Kč.