Jieldé Dante D450 závěsné světlo, bílá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm

Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto... více informací »
Jieldé Dante D450 závěsné světlo
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto...

Kupolová závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností. Velmi prodávaný kus Jieldé Dante D450 závěsné světlo, bílá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm můžete nakoupit právě nyní u nás v oblíbené rubrice závěsná světla. Získejte vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice snadno online! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce. Významná značka Jieldé může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Nové kousky každý den!

Vysoce kvalitní výrobek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, bílá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: lze pořídit teď tady na našem webu v populární sekci závěsná světla. Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Známá značka Jieldé pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment .
Kvalitní a levný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, bílá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm jde získat ještě tady a teď na našem webu v kategorii závěsná světla! Nyní získáte zcela nové kusy z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a žádaný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, máte možnost koupit právě nyní tu na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Připravili jsme pro vás oblíbené kousky z této známé kategorie ve výprodejové akci!
Exkluzivní produkt pořídíte rovnou tu na stránkách v populární kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze.

Tento akční a ve slevě kousek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, bílá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm od značky s dobrým jménem Jieldé jde sehnat momentálně v naši nabídce za akční cenu. Akční ceny již od 10 799 Kč.