Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.Tento zlevněný kus můžete nakoupit také tady a teď na našem webu v populární rubrice závěsná světla. Nyní můžete najít nové produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný výrobek Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / je k získání zrovna tady na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla. Mrkněte na ještě další produkty z naší kategorie za akční cenu. Tento neodolatelný produkt Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm naleznete právě tu na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla. Pořiďte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento diskontní produkt Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm je dostupný již dnes tu v oblíbené sekci závěsná světla. Získejte akční kousky z této kategorie ve výprodejové akci!

Tento velmi oblíbený produkt Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm můžete najít přímo tady u nás v rubrice závěsná světla. Nyní můžete koupit parádní zboží ze zmíněné rubriky za super cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kousek Jieldé Clément C360 závěsné olivová lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm od populárního výrobce Jieldé jednoduše můžete pořídit u nás teď za zcela nejnižší cenu. Levně za cenu 10 799 Kč.