Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.
Kvalitní a levný výrobek Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / máte možnost pořídit zrovna tu na webu umístěný v rubrice závěsná světla. Prozkoumejte kvalitní kousky ve zmíněné sekci v bezva akci! Výrobce Jieldé dodává kvalitní zboží. Hodně prodávaný kousek můžete koupit právě teď tady na našich stránkách v kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky z naší sekce v bezva akci! To však není vše, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající kus Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: jde nakoupit ještě u nás v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé má na skladě prvotřídní sortiment. Tento unikátní produkt Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm je k sehnání teď tady u nás zařazený v kategorii závěsná světla! Získejte parádní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí. Přední značka Jieldé prodává vysoce kvalitní výrobky. za super cenu. Přesvědčte se sami.
Hodně prodávaný produkt Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, můžete získat nyní tady u nás ve známé kategorii závěsná světla! Pořiďte si zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. Přední značka Jieldé pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží. se zárukou! Nové kousky každý den. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Hodně oblíbený produkt Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá je k sehnání právě nyní tu na webu v populární rubrice závěsná světla. Získejte skvělé výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci. Věhlasný výrobce Jieldé může nabídnout top sortiment levně.

Akční kousek Jieldé Clément C360 závěsné modrá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm od značky se zárukou kvality Jieldé můžete nakoupit zde teď opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 10 799 Kč.