Jieldé Clément C360 závěsné bílá lesklá Ø 36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C360 závěsné bílá lesklá Ø 36cm
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální. Levný produkt můžete najít bez obtíží tady na webu v rubrice závěsná světla! Nyní pořídíte oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt jde sehnat zrovna tu na našich stránkách v populární sekci závěsná světla! Mrkněte na jiné produkty z této kategorie za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Jieldé má k dispozici vysoce kvalitní zboží.! Však to vidíte sami.

Tento akční a ve slevě kousek Jieldé Clément C360 závěsné bílá lesklá Ø 36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm lze sehnat lehce tu na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla! Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této sekce za nejlepší ceny. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Velmi oblíbený kousek jde získat pohodlně u nás umístěný v rubrice závěsná světla! Připravili jsme parádní výrobky z této sekce snadno online. U zákazníků oblíbená značka Jieldé může nabídnout top výrobky.. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Jieldé Clément C360 závěsné bílá lesklá Ø 36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm od společnosti s úžasnou pověstí Jieldé máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 10 799 Kč.