Jieldé Clément C240 závěsné světlo šedá lesk Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C240 závěsné světlo šedá lesk Ø24cm
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.
Tento oblíbený produkt získáte přímo tady na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Připravili jsme ostatní produkty z této rubriky za parádní cenu.
Žádaný produkt Jieldé Clément C240 závěsné světlo šedá jde sehnat ještě tu na webu v populární kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit další produkty z naší kategorie jednoduše online!

Tento žádaný produkt Jieldé Clément C240 závěsné světlo šedá lesk Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm od přední společnosti Jieldé je k sehnání tady teď napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 8 499 Kč.