Jieldé Clément C240 závěsné olivová lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C240 závěsné olivová lesklá Ø24cm
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.
Povedený produkt Jieldé Clément C240 závěsné olivová lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm lze nakoupit již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla. Mrkněte na unikátní výrobky z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Přední výrobce Jieldé dlouhodobě vyrábí špičkové produkty. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás najdete další produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Velmi prodávaný výrobek je dostupný v pohodě u nás v kategorii závěsná světla. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! Oblíbený výrobce Jieldé dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený a kvalitní výrobek můžete pořídit rovněž na webu v rubrice závěsná světla. Vyberte si unikátní produkty z této populární sekce za skvělou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další zboží od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Jieldé dlouhodobě poskytuje vynikající zboží za překvapivě výhodnou cenu.
Levný produkt Jieldé Clément C240 závěsné olivová lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, můžete najít v pohodě tu na našem webu v populární rubrice závěsná světla. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za super cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Jieldé Clément C240 závěsné olivová lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm s osvědčenou značkou Jieldé je k sehnání momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Stojí teď u nás 8 499 Kč.