Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.
Tento vynikající produkt Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací je k dispozici právě teď tu v populární sekci závěsná světla! Podívejte se na akční produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Tento výrobce Jieldé vám nabízí skvělý sortiment A tady je důkaz! Tento velmi oblíbený produkt je k sehnání právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Vyhledejte si vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé vám může nabídnout kvalitní produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný kousek Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / lze nakoupit taky tady u nás v sekci závěsná světla. Nyní pořídíte ještě další produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. V očích zákazníků populární značka Jieldé má k dispozici prvotřídní sortiment. za skutečně nížkou cenu. Zajímavý kousek Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / můžete sehnat nyní tady u nás zařazený v sekci závěsná světla! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm jde nakoupit bezstarostně na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této známé rubriky za akční cenu. Známý dodavatel Jieldé dodává velmi kvalitní produkty . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Jieldé Clément C240 závěsné modrá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm od našeho známého výrobce Jieldé jde získat tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nabídky již od 8 499 Kč.