Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální.
Tento kvalitní a levný produkt Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: máte možnost najít bez problémů na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla. Pořiďte si ještě podobné zboží z naší kategorie za outletovou cenu. Populární dodavatel Jieldé vám nabízí vynikající zboží
Kvalitní a oblíbený produkt můžete sehnat rovnou tady na stránkách v populární kategorii závěsná světla! Najděte si ostatní produkty z této kategorie v akci.
Unikátní a žádaný produkt Jieldé Clément C240 závěsné můžete pořídit snadno tady na webu umístěný v kategorii závěsná světla! Připravili jsme ještě jiné produkty z této rubriky za super ceny.
Tento kvalitní produkt Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm pořídíte bezstarostně tady na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Neodolatelný produkt Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm pořídíte jednoduše na našich stránkách v kategorii závěsná světla. Pořiďte si akční výrobky z této kategorie ve výprodejové akci. Přední výrobce Jieldé svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky . Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený kus Jieldé Clément C240 závěsné černá lesklá Ø24cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 34.5cm od našeho předního výrobce Jieldé můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nabídka již od 8 499 Kč.