Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu.... více informací »
Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo šedá matná
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu....

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu. Stínidlo, které je dole široce otevřené a má bílý vnitřní povrch, vyzařuje světlo široce a jasně, protože se od stínu odráží zpět do místnosti. Například závěsné světlo může osvětlit stůl v kuchyni nebo jídelně, ale lze jej také skvěle použít v komerčních prostorách k nastavení barevných akcentů. Závěsná lampa vyrobená ve Francii se vyznačuje prvotřídní kvalitou. Každá kopie je označena zvláštním výrobním číslem, které je vyryto na malém oválném kovovém odznaku. Tato deska označuje každou lampu jako originál od společnosti Jieldé, společnosti, která byla založena v padesátých letech francouzským Jean-Louis Domecq a která stále vyrábí vysoce kvalitní lampy ručně poblíž Lyonu.
Zcela unikátní výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, jde koupit mimo jiné tady u nás v rubrice závěsná světla. Mrkněte na další kousky z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další vybrané produkty značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější produkt dostanete právě teď tady na stránkách v rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší kategorie v bezva akci! Oblíbený dodavatel Jieldé svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty To není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte na další kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm dostanete přímo tu na webu zařazený v sekci závěsná světla! Získejte zlevněné výrobky z této sekce na pár kliknutí. Věhlasný výrobce Jieldé vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. za skutečně nížkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané kousky značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kousek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm od výrobce se zárukou kvality Jieldé máte možnost najít ještě dnes výhodně. Levně za 10 799 Kč.