Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu.... více informací »
Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová matná
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu....

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu. Stínidlo, které je dole široce otevřené a má bílý vnitřní povrch, vyzařuje světlo široce a jasně, protože se od stínu odráží zpět do místnosti. Například závěsné světlo může osvětlit stůl v kuchyni nebo jídelně, ale lze jej také skvěle použít v komerčních prostorách k nastavení barevných akcentů. Závěsná lampa vyrobená ve Francii se vyznačuje prvotřídní kvalitou. Každá kopie je označena zvláštním výrobním číslem, které je vyryto na malém oválném kovovém odznaku. Tato deska označuje každou lampu jako originál od společnosti Jieldé, společnosti, která byla založena v padesátých letech francouzským Jean-Louis Domecq a která stále vyrábí vysoce kvalitní lampy ručně poblíž Lyonu.
Tento žádaný produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm naleznete právě teď tady na našich stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní koupíte nové zboží ze zmíněné rubriky za akční cenu!
Unikátní a žádaný produkt je dostupný již dnes na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla. Vyberte si ještě jiné produkty z naší sekce za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, u nás najdete více kvalitních produktů značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Jieldé dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment. za mimořádně nízké ceny. Udělejte radost sami sobě.
Kvalitní produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová jde koupit teď na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla. Vyberte si akční výrobky z této rubriky za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Jieldé má na skladě skvělý sortiment ! A to je teprve začátek! Tento neodolatelný výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm lze koupit rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii závěsná světla! Najděte si vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm od výrobce se skvělou pověstí Jieldé jednoduše najdete nyní za skvělou cenu! Cena již od 10 799 Kč.