Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu.... více informací »
Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo černá matná
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu....

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu. Stínidlo, které je dole široce otevřené a má bílý vnitřní povrch, vyzařuje světlo široce a jasně, protože se od stínu odráží zpět do místnosti. Například závěsné světlo může osvětlit stůl v kuchyni nebo jídelně, ale lze jej také skvěle použít v komerčních prostorách k nastavení barevných akcentů. Závěsná lampa vyrobená ve Francii se vyznačuje prvotřídní kvalitou. Každá kopie je označena zvláštním výrobním číslem, které je vyryto na malém oválném kovovém odznaku. Tato deska označuje každou lampu jako originál od společnosti Jieldé, společnosti, která byla založena v padesátých letech francouzským Jean-Louis Domecq a která stále vyrábí vysoce kvalitní lampy ručně poblíž Lyonu. Tento žádaný produkt máte možnost najít snadno tu na našich stránkách v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Jieldé dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky. A to ještě není vše.
Povedený produkt je k dispozici bez obtíží tady u nás v populární kategorii závěsná světla. Nyní najdete ostatní produkty z naší sekce za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Jieldé vás obohatí o velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: můžete najít rovnou tu na našem webu ve známé rubrice závěsná světla! Nyní můžete najít ostatní zboží z této rubriky ve výprodejové akci!
Tento akční produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo jde koupit právě na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Máme pro vás zcela nové produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment.. Podívejte se sami. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm od kvalitní značky Jieldé lze sehnat právě za báječnou cenu! Nyní pořídíte jen za 10 799 Kč.