Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným lakem (vzorek) Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného... více informací »
Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo bílá matná
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným lakem (vzorek) Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného...

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným lakem (vzorek) Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu. Stínidlo, které je dole široce otevřené a má bílý vnitřní povrch, vyzařuje světlo široce a jasně, protože se od stínu odráží zpět do místnosti. Například závěsné světlo může osvětlit stůl v kuchyni nebo jídelně, ale lze jej také skvěle použít v komerčních prostorách k nastavení barevných akcentů. Závěsná lampa vyrobená ve Francii se vyznačuje prvotřídní kvalitou. Každá kopie je označena zvláštním výrobním číslem, které je vyryto na malém oválném kovovém odznaku. Tato deska označuje každou lampu jako originál od společnosti Jieldé, společnosti, která byla založena v padesátých letech francouzským Jean-Louis Domecq a která stále vyrábí vysoce kvalitní lampy ručně poblíž Lyonu. Hodně oblíbený produkt máte možnost sehnat nyní na webu zařazený v sekci závěsná světla! Pořiďte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Jieldé dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment.
Tento nejprodávanější produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm získáte bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této známé sekce za akční cenu! Přední značka Jieldé vám nabízí vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se.

Výjimečný a žádaný produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, můžete dostat prostě tu na našich stránkách v populární sekci závěsná světla. Pořiďte si další výrobky z této známé rubriky ve slevě. V očích zákazníků populární značka Jieldé pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment. za parádní cenu.

Akční produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm pocházející od značky Jieldé naleznete v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 10 799 Kč.