Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm

Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní... více informací »
Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní...

Závěsná lampa Beaumont B240 – retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní stůl, obohatí místnost svým okouzlujícím vintage stylem. Tvar ve spojení s robustními materiály podporuje průmyslový design svítidla, kterým je celosvětově známý francouzský výrobce Jieldé. Očíslovaný štítek na stínítku navíc svědčí o propracovaném výrobním procesu řemeslníků, díky kterému je každá lampa Jieldé jedinečná. Nálevka ve tvaru trychtýře je vyrobena z hliníku a má lesklou povrchovou úpravu, která dodává lampě moderní nádech. Bílá barva na vnitřní straně slouží jako reflektor pro světlo z osvětlovače, které má být použito. Design je zakončen odpovídajícím vrchlíkem, který je s velkým stínidlem spojen textilním kabelem.
Unikátní a žádaný kus Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm můžete získat lehce tady a teď na našich stránkách v populární sekci závěsná světla. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z naší sekce za outletovou cenu! Oblíbený výrobce Jieldé nabízí top sortiment. A to je teprve začátek. Výjimečný produkt Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm je dostupný rovnou tady na webu umístěný v sekci závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ještě další zboží z této sekce ve slevě.
Super produkt jde pořídit teď tady na našem webu v oblíbené rubrice závěsná světla! Nyní můžete najít nové produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Přední výrobce Jieldé má v nabídce špičkový sortiment ! Přesvědčte se! Tento velmi žádaný výrobek Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací lze pořídit taky tady na webu v populární kategorii závěsná světla. Nyní koupíte nové produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní produkt Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm od předního výrobce Jieldé jde pořídit tady a teď právě za nejnižší cenu! Teď v akci 8 499 Kč.