Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo modrá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm

Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii (vzorek) Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad... více informací »
Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo modrá lesklá
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii (vzorek) Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad...

Závěsná lampa Beaumont B240 – retro chic vyrobené ve Francii (vzorek) Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní stůl, obohatí místnost svým okouzlujícím vintage stylem. Tvar ve spojení s robustními materiály podporuje průmyslový design svítidla, kterým je celosvětově známý francouzský výrobce Jieldé. Očíslovaný štítek na stínítku navíc svědčí o propracovaném výrobním procesu řemeslníků, díky kterému je každá lampa Jieldé jedinečná. Nálevka ve tvaru trychtýře je vyrobena z hliníku a má lesklou povrchovou úpravu, která dodává lampě moderní nádech. Bílá barva na vnitřní straně slouží jako reflektor pro světlo z osvětlovače, které má být použito. Design je zakončen odpovídajícím vrchlíkem, který je s velkým stínidlem spojen textilním kabelem. Diskontní produkt máte možnost dostat mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této sekce za outletovou cenu!
Exkluzivní výrobek Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo modrá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm můžete dostat nyní na stránkách v populární rubrice závěsná světla! Získejte ještě ostatní produkty z naší kategorie za super ceny! Věhlasný výrobce Jieldé má v nabídce vysoce kvalitní zboží
Velmi žádaný produkt máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní můžete koupit oblíbené kousky z této populární rubriky ve slevě. Oblíbený výrobce Jieldé vám nabízí špičkové produkty !

Oblíbený a kvalitní produkt Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo modrá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm od spolehlivého výrobce Jieldé seženete nyní opravdu výhodně! V akci za 8 499 Kč.