Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem (vzorek) Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém... více informací »
Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá lesklá
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem (vzorek) Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém...

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem (vzorek) Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze velmi variabilně použít v kuchyních, jídelnách a mnoha dalších oblastech v gastronomii a hotelech k osvětlení stolů nebo pultů. Design je přímočarý a funkční a díky konzole na deštníku vypadá trochu průmyslově. Vnitřek stínu je natřen bílou barvou, takže se světlo od stínu jasně odráží. Baldachýn a stínidlo byly každý natřeny stejnou barvou, kabel je potažen textilií. Závěsná lampa A360 je produktem výrobce lamp Jieldé z Francie. Jean-Louis Domecq založil společnost v padesátých letech minulého století a dodnes se světla Jieldé vyrábějí v Saint Priest poblíž Lyonu. Každá lampa od výrobce má malý štítek s výrobním číslem na stínítku, který ji označuje jako originál vyrobený ve Francii.
Velmi žádaný kus Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm jde koupit jednoduše tady na webu zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě podobné kousky ve zmíněné rubrice za super ceny. Tento akční a ve slevě produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj máte možnost pořídit jednoduše tady na webu umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této populární kategorie jednoduše online!

Neodolatelný kousek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá můžete získat ještě tu na našem webu v sekci závěsná světla. Vyberte si unikátní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm od top značky Jieldé lze nakoupit u nás právě extra výhodně! Aktuálně za 10 799 Kč.