Jieldé Augustin A360 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém... více informací »
Jieldé Augustin A360 závěsné světlo olivová lesklá
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém...

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze velmi variabilně použít v kuchyních, jídelnách a mnoha dalších oblastech v gastronomii a hotelech k osvětlení stolů nebo pultů. Design je přímočarý a funkční a díky konzole na deštníku vypadá trochu průmyslově. Vnitřek stínu je natřen bílou barvou, takže se světlo od stínu jasně odráží. Baldachýn a stínidlo byly každý natřeny stejnou barvou, kabel je potažen textilií. Závěsná lampa A360 je produktem výrobce lamp Jieldé z Francie. Jean-Louis Domecq založil společnost v padesátých letech minulého století a dodnes se světla Jieldé vyrábějí v Saint Priest poblíž Lyonu. Každá lampa od výrobce má malý štítek s výrobním číslem na stínítku, který ji označuje jako originál vyrobený ve Francii. Tento diskontní produkt jde získat pohodlně u nás v populární sekci závěsná světla. Mrkněte na zlevněné kusy z naší rubriky za extra cenu!
Vynikající výrobek je k získání bezprostředně tady na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této známé sekce ve slevě. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt můžete získat v pohodě tady na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní koupíte podobné kousky z naší kategorie z pohodlí domova. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější výrobek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm lze zakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla! Vyhledejte si oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za super ceny! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm můžete koupit bezstarostně tady na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této populární sekce za rozumné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Jieldé pro své zákazníky dodává prvotřídní sortiment. za skutečně výhodné peníze.

Výjimečný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo olivová lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm od výrobce s dobrým jménem Jieldé máte možnost pořídit u nás nyní opravdu výhodně! Cenově vychází na 10 799 Kč.