Jieldé Augustin A240 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm

Závěsná lampa Augustin A240 v retro stylu s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou lampou... více informací »
Jieldé Augustin A240 závěsné světlo šedá matná
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Augustin A240 v retro stylu s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou lampou...

Závěsná lampa Augustin A240 v retro stylu s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou lampou Augustin. Svým límcem a hrubým designem připomíná lampa tovární haly a dílny minulého století. Stínítko je vyrobeno z hliníku a má tvar zvonu, díky čemuž je Augustin obzvláště vhodný pro osvětlení jídelního stolu nebo baru. Bílá barva uvnitř stínítka slouží jako reflektor pro vývoj jasného světla. Design je zakončen vrchlíkem, který ladí se stínidlem, a textilním kabelem. Design lampy pochází z pera francouzského Jean-Louis Domecqa, který původně navrhoval své výtvory lampy pro průmyslové účely. Výsledkem byla rodinná společnost Jieldé, která stále vyrábí lampy v nezaměnitelném průmyslovém stylu ručně. Plaketa s individuálním číslem označuje každou lampu Jieldé jako originální a jedinečný kus, včetně závěsné lampy Augustin.
Zajímavý produkt lze získat prostě tu na stránkách v populární sekci závěsná světla! Nyní můžete získat kvalitní produkty z této sekce za super ceny.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo šedá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm od výrobce se skvělou pověstí Jieldé pohodlně pořídíte zde napořád výhodně! Stojí teď u nás 8 499 Kč.