Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm

Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou... více informací »
Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou...

Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou lampou Augustin. Svým límcem a hrubým designem připomíná lampa tovární haly a dílny minulého století. Stínítko je vyrobeno z hliníku a má tvar zvonu, díky čemuž je Augustin obzvláště vhodný pro osvětlení jídelního stolu nebo baru. Bílá barva uvnitř stínítka slouží jako reflektor pro vývoj jasného světla. Design je zakončen vrchlíkem, který ladí se stínidlem, a textilním kabelem. Design lampy pochází z pera francouzského Jean-Louis Domecqa, který původně navrhoval své výtvory lampy pro průmyslové účely. Výsledkem byla rodinná společnost Jieldé, která stále vyrábí lampy v nezaměnitelném průmyslovém stylu ručně. Plaketa s individuálním číslem označuje každou lampu Jieldé jako originální a jedinečný kus, včetně závěsné lampy Augustin.
Tento velmi oblíbený produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm je k dispozici snadno tady na našem webu ve známé kategorii závěsná světla! Získejte parádní produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Oblíbená značka Jieldé má k dispozici velmi kvalitní sortiment. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Akční produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm jde nakoupit právě nyní tu na webu v populární sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Často hledaný kus můžete pořídit rovnou na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Podívejte se na unikátní výrobky z naší sekce za super peníze! U nás nabízíme více, mrkněte na další skvělé kousky od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Jieldé dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment ! Udělejte radost sami sobě.
Žádaný produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná, Obývací máte možnost najít jednoduše tady na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla! Nyní najdete akční výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento neodolatelný produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo olivová matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm od známého dodavatele Jieldé jednoduše můžete najít nyní ve slevě! Momentálně v akci za 8 499 Kč.