Jieldé Augustin A240 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm

Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou... více informací »
Jieldé Augustin A240 závěsné světlo černá matná
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou...

Závěsná lampa Augustin A240 ve stylu vintage s matným povrchem Milovníci vintage stylu si určitě přijdou na své se závěsnou lampou Augustin. Svým límcem a hrubým designem připomíná lampa tovární haly a dílny minulého století. Stínítko je vyrobeno z hliníku a má tvar zvonu, díky čemuž je Augustin obzvláště vhodný pro osvětlení jídelního stolu nebo baru. Bílá barva uvnitř stínítka slouží jako reflektor pro vývoj jasného světla. Design je zakončen vrchlíkem, který ladí se stínidlem, a textilním kabelem. Design lampy pochází z pera francouzského Jean-Louis Domecqa, který původně navrhoval své výtvory lampy pro průmyslové účely. Výsledkem byla rodinná společnost Jieldé, která stále vyrábí lampy v nezaměnitelném průmyslovém stylu ručně. Plaketa s individuálním číslem označuje každou lampu Jieldé jako originální a jedinečný kus, včetně závěsné lampy Augustin.Tento skvělý výrobek lze pořídit právě nyní na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Vyberte si akční produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci.
Oblíbený a akční produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm lze koupit nyní tu na webu zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat jiné produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Přední dodavatel Jieldé má k dispozici top zboží. za opravdu výhodné peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další prověřené produkty značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Jieldé Augustin A240 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, lze koupit právě nyní tady na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Jieldé vám poskytuje prvotřídní produkty. za dobré ceny. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený produkt jde nakoupit bezprostředně na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Jieldé poskytuje vynikající zboží !

Tento akční výrobek Jieldé Augustin A240 závěsné světlo černá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.5cm od naší známé značky Jieldé je k získání na našich stránkách nyní v bezva akci. Nyní nakoupíte za 8 499 Kč.