Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm

Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833... více informací »
Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa
Značka: Jieldé
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833...

Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833 místnosti nádech nostalgie a je zajímavým světelným přízvukem v nejrůznějších koncepcích místnosti. Lampa má dlouhé, štíhlé rameno, které je vybaveno klouby a lze jej tak individuálně nastavit. Stínidlo má klasický válcový tvar a je vyrobeno z neprůhledného hliníku, takže poskytuje cílený paprsek světla, který je ideální pro hodiny procházení vaší oblíbené knihy. Aicler AID833 je pečlivě ručně vyráběn v továrně francouzského výrobce Jieldé. Společnost byla založena v 50. letech 20. století a je známá světly s charakteristickým průmyslovým designem a vysokou flexibilitou. Tento akční produkt jde pořídit přímo u nás v populární kategorii stojací lampy. Nyní můžete najít kvalitní výrobky z této oblíbené sekce za super peníze. Přední značka Jieldé dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Nejprodávanější produkt pořídíte nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice stojací lampy. Vyhledejte si akční produkty z naší kategorie na pár kliknutí!

Tento vynikající produkt Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, lze nakoupit právě teď tady u nás umístěný v kategorii stojací lampy! Prozkoumejte další zboží z této kategorie jednoduše online. Známá značka Jieldé pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment. za super peníze. Udělejte si radost! Naše nabídka je široká, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, černá, Obývací pokoj lze získat lehce tady u nás v populární sekci stojací lampy. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! U zákazníků oblíbená značka Jieldé představuje top produkty . Nové kousky každý den! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další produkty od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Levný výrobek je k sehnání bezstarostně tady u nás v rubrice stojací lampy. Najděte si oblíbené kusy z této populární kategorie za rozumné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Jieldé má na skladě vysoce kvalitní sortiment.. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm od našeho výrobce Jieldé snadno pořídíte zrovna za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci od 10 199 Kč.