Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa... více informací »
Jieldé Aicler AID373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa...

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem – tak by se dala popsat stolní lampa Aicler AID373. Rameno a patice s výraznými detaily odpovídají průmyslovému stylu, zatímco válcové stínítko poskytuje moderní kontrast. Stolní lampa však v žádném případě není jen optickým zvýrazněním, protože dokáže přesvědčit také svými technickými vlastnostmi. Lampa má tři klouby, pomocí kterých se lampa přizpůsobí jakékoli situaci. Široká patice lampy je vybavena otočným mechanismem a zajišťuje určitou stabilitu. Za toto vytvoření lampy odpovídá výrobce Jieldé z Lyonu. Společnost byla založena v 50. letech Jean-Louis Domecq a stále vyrábí všechna světla v komplexním manuálním procesu s použitím originálních metod. Každá lampa je jedinečná a na stínítku je označeno individuálním číslem. Tento kvalitní a žádaný produkt Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm je k sehnání již dnes na stránkách v rubrice stolní lampy. Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za výhodné peníze!

Tento neodolatelný výrobek Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm od známé kvalitní značky Jieldé dostanete právě dnes se slevou! Nyní pořídíte od 7 299 Kč.