Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa... více informací »
Jieldé Aicler AID373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa...

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem – tak by se dala popsat stolní lampa Aicler AID373. Rameno a patice s výraznými detaily odpovídají průmyslovému stylu, zatímco válcové stínítko poskytuje moderní kontrast. Stolní lampa však v žádném případě není jen optickým zvýrazněním, protože dokáže přesvědčit také svými technickými vlastnostmi. Lampa má tři klouby, pomocí kterých se lampa přizpůsobí jakékoli situaci. Široká patice lampy je vybavena otočným mechanismem a zajišťuje určitou stabilitu. Za toto vytvoření lampy odpovídá výrobce Jieldé z Lyonu. Společnost byla založena v 50. letech Jean-Louis Domecq a stále vyrábí všechna světla v komplexním manuálním procesu s použitím originálních metod. Každá lampa je jedinečná a na stínítku je označeno individuálním číslem. Hodně oblíbený produkt Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, získáte prostě tu na stránkách ve známé rubrice stolní lampy. Podívejte se na jiné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další kvalitní kousky značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Jieldé vyrábí top sortiment.
Tento velmi žádaný výrobek Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm máte možnost pořídit právě nyní tady u nás zařazený v rubrice stolní lampy. Nyní pořídíte zcela nové zboží z této populární sekce za extra cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající výrobek máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu zařazený v sekci stolní lampy. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této sekce za nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený kousek Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm máte možnost získat již dnes tady na stránkách v populární rubrice stolní lampy. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Jieldé. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Jieldé vás a vaše blízké obohatí o top výrobky. za mimořádně nízkou cenu. Udělejte si radost.

Tento neodolatelný kus Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm od výrobce s dobrým jménem Jieldé snadno můžete najít v naší nabídce za báječnou cenu! Akční cena 7 299 Kč.