Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa... více informací »
Jieldé Aicler AID373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem - tak by se dala popsat stolní lampa...

Stolní lampa Aicler AID373 v průmyslovém provedení Průmyslový design s moderním nádechem – tak by se dala popsat stolní lampa Aicler AID373. Rameno a patice s výraznými detaily odpovídají průmyslovému stylu, zatímco válcové stínítko poskytuje moderní kontrast. Stolní lampa však v žádném případě není jen optickým zvýrazněním, protože dokáže přesvědčit také svými technickými vlastnostmi. Lampa má tři klouby, pomocí kterých se lampa přizpůsobí jakékoli situaci. Široká patice lampy je vybavena otočným mechanismem a zajišťuje určitou stabilitu. Za toto vytvoření lampy odpovídá výrobce Jieldé z Lyonu. Společnost byla založena v 50. letech Jean-Louis Domecq a stále vyrábí všechna světla v komplexním manuálním procesu s použitím originálních metod. Každá lampa je jedinečná a na stínítku je označeno individuálním číslem. Vysoce kvalitní kousek Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, lze zakoupit teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy! Získejte zcela nové produkty z naší sekce z pohodlí domova! Hodně oblíbený produkt seženete právě nyní na našem webu v populární sekci stolní lampy! Nyní pořídíte jiné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Zlevněný produkt Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, pořídíte lehce tady na našich stránkách umístěný v kategorii stolní lampy! Vyberte si ještě další kousky z této sekce za báječnou cenu! To není všechno, máme toho více! U nás najdete další vybrané kousky od značky Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený a akční výrobek jde pořídit rovnou na webu v sekci stolní lampy! Připravili jsme kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii ve slevě. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více kousků od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený produkt Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm naleznete právě zde u nás v populární kategorii stolní lampy! Nyní můžete najít ostatní produkty z této kategorie za výborné peníze. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Jieldé Aicler AID373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm od značky s dlouholetou historií Jieldé pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční cena 7 299 Kč.