Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W

Nástěnná lampa Aicler AID301 s praktickým kloubovým ramenem (ukázka) Průmyslový design ve spojení s funkčností a vysoce... více informací »
Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá
Značka: Jieldé
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Aicler AID301 s praktickým kloubovým ramenem (ukázka) Průmyslový design ve spojení s funkčností a vysoce...

Nástěnná lampa Aicler AID301 s praktickým kloubovým ramenem (ukázka) Průmyslový design ve spojení s funkčností a vysoce kvalitním zpracováním – to je nástěnné svítidlo Aicler AID301 od francouzského výrobce světel Jieldé. U výrobce v manufaktuře v Saint Priest jsou všechna světla stále vyráběna ručně, jako tomu bylo v případě, kdy byla společnost v padesátých letech založena průmyslovým designérem Jean-Louis Domecqem. Nástěnná lampa se vyznačuje vysokou mírou flexibility, díky které ji lze použít v nejrůznějších oblastech použití. S pomocí tří kloubů na držáku a na rameni lampy přináší vždy světlo přesně tam, kde je potřeba. Lampa není jen praktickým doplňkem gauče nebo postele, ale díky svým výrazným tvarům a robustnímu vzhledu je také poutačem současně. Podtrhuje rustikální styly zařízení a vytváří zajímavý kontrast v minimalistických koncepcích pokojů. Akční a ve slevě produkt můžete koupit právě nyní tu ve známé rubrice nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat další produkty z této kategorie ve slevě. Často hledaný produkt Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, jde získat v pohodě u nás v populární kategorii nástěnná svítidla. Získejte ještě jiné zboží z naší rubriky za výhodné peníze!
Levný produkt Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací je k dispozici prostě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za super ceny. Oblíbená značka Jieldé pro své zákazníky nabízí špičkové zboží Však to vidíte sami! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na více skvělých produktů značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Žádaný produkt Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, jde sehnat nyní tady na webu v sekci nástěnná svítidla! Máme pro vás nové zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu. Tento výjimečný produkt Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W máte možnost pořídit aktuálně tady u nás v sekci nástěnná svítidla! Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této známé rubriky ve výhodné akci! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. U nás najdete další kvalitní produkty od značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Jieldé vám může poskytnout špičkové produkty. za příznivou cenu!

Tento vynikající produkt Jieldé Aicler AID301 nástěnné světlo kloubové bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W od dodavatele se skvělou pověstí Jieldé snadno naleznete aktuálně na našich stránkách ve slevě. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 199 Kč.