Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem (vzorek) Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v... více informací »
Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm šedá
Značka: Jieldé
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem (vzorek) Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v...

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem (vzorek) Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně Jean-Louis Domecq rychle navrhl světlo, které splnilo jeho požadavky. To vedlo k tomu, že výrobce Jieldé, jehož název je tvořen iniciálami Domecqs, dodnes vyrábí lampy s výrazným průmyslovým designem. To je také případ stojací lampy Aicler AIC833. Kromě pozoruhodného vzhledu je stojací lampa také mimořádně flexibilní, protože její orientaci lze individuálně upravit pomocí pohyblivého ramene. Zakřivené stínidlo lampy zajišťuje cílené osvětlení, takže lampa je zvláště vhodná pro osvětlení gauče nebo koutku na čtení. Stabilní základna a spoje, které lze jen stěží přehlédnout, podtrhují industriální styl lampy, zatímco stín a dlouhé štíhlé rameno dodávají moderní nádech. Svítidlo zapadá do nejrůznějších konceptů místnosti, od rustikálního po moderní minimalistické. Akční kousek Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm lze získat snadno tady na našich stránkách umístěný v kategorii stojací lampy. Podívejte se na zcela nové produkty z této rubriky za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Jieldé vyrábí vysoce kvalitní výrobky.
Vynikající produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm šedá, Obývací pokoj lze pořídit bezstarostně tady na našem webu v oblíbené sekci stojací lampy. Nyní můžete najít oblíbené produkty z naší rubriky za nejnižší cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Jieldé dlouhodobě vyrábí vynikající zboží za dobrou cenu.

Tento kvalitní a žádaný produkt je k sehnání právě tu na webu v oblíbené sekci stojací lampy! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Neodolatelný výrobek Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm od dodavatele s dlouholetou historií Jieldé je k získání aktuálně na webu za příznivou cenu. Aktuálně za 10 199 Kč.