Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně... více informací »
Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm černá
Značka: Jieldé
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně...

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně Jean-Louis Domecq rychle navrhl světlo, které splnilo jeho požadavky. To vedlo k tomu, že výrobce Jieldé, jehož název je tvořen iniciálami Domecqs, dodnes vyrábí lampy s výrazným průmyslovým designem. To je také případ stojací lampy Aicler AIC833. Kromě pozoruhodného vzhledu je stojací lampa také mimořádně flexibilní, protože její orientaci lze individuálně upravit pomocí pohyblivého ramene. Zakřivené stínidlo lampy zajišťuje cílené osvětlení, takže lampa je zvláště vhodná pro osvětlení gauče nebo koutku na čtení. Stabilní základna a spoje, které lze jen stěží přehlédnout, podtrhují industriální styl lampy, zatímco stín a dlouhé štíhlé rameno dodávají moderní nádech. Svítidlo zapadá do nejrůznějších konceptů místnosti, od rustikálního po moderní minimalistické. Často hledaný produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm máte možnost sehnat právě teď tady u nás v populární rubrice stojací lampy. Nyní si můžete koupit zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Jieldé může nabídnout top zboží.
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost získat pohodlně tu na našich stránkách zařazený v sekci stojací lampy! Nyní pořídíte podobné produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tento neodolatelný kousek Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm můžete dostat aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stojací lampy! Nyní získáte akční produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé poskytuje vysoce kvalitní sortiment za skutečně výhodné peníze!

Tento neodolatelný produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm od značky s dlouholetou historií Jieldé pořídíte momentálně na našich stránkách výhodně! V akci za cenu 10 199 Kč.