Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně... více informací »
Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá
Značka: Jieldé
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně...

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně Jean-Louis Domecq rychle navrhl světlo, které splnilo jeho požadavky. To vedlo k tomu, že výrobce Jieldé, jehož název je tvořen iniciálami Domecqs, dodnes vyrábí lampy s výrazným průmyslovým designem. To je také případ stojací lampy Aicler AIC833. Kromě pozoruhodného vzhledu je stojací lampa také mimořádně flexibilní, protože její orientaci lze individuálně upravit pomocí pohyblivého ramene. Zakřivené stínidlo lampy zajišťuje cílené osvětlení, takže lampa je zvláště vhodná pro osvětlení gauče nebo koutku na čtení. Stabilní základna a spoje, které lze jen stěží přehlédnout, podtrhují industriální styl lampy, zatímco stín a dlouhé štíhlé rameno dodávají moderní nádech. Svítidlo zapadá do nejrůznějších konceptů místnosti, od rustikálního po moderní minimalistické.
Unikátní a oblíbený produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm lze pořídit snadno u nás umístěný v kategorii stojací lampy! Nyní můžete najít ještě ostatní kousky ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Máme toho více, mrkněte také na další prověřené produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný výrobce Jieldé má v nabídce top zboží.
Oblíbený produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, můžete nakoupit přímo u nás zařazený v sekci stojací lampy! Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu.
Žádaný produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, máte možnost získat rovnou tu na webu v populární kategorii stojací lampy! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více produktů od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací najdete právě nyní na našich stránkách v oblíbené rubrice stojací lampy! Vyberte si ještě ostatní kusy ve zmíněné rubrice v akci. U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené produkty značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm od dodavatele kvalitních produktů Jieldé jde pořídit aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Levně za 10 199 Kč.