Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým... více informací »
Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým...

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým nápadným vzhledem vyzařuje téměř nostalgické kouzlo, které vizuálně vylepšuje každý stůl, každou komodu nebo každý noční stolek. Navíc s flexibilním kloubovým ramenem nabízí uživateli nespočet možností vyrovnání. Rameno lampy má celkem tři klouby, které lze všechny otočit o 300 °, a na základně lampy je otočný mechanismus, kterým lze otáčet celou lampu. Zahnutá hliníková clona a robustní základna s přepínacím spínačem doplňují průmyslový vzhled lampy. Stolní lampa je pečlivě ručně vyráběna francouzským výrobcem lamp Jieldé, což ilustruje malá plaketa s individuálním číslem na stínítku. Společnost byla založena v padesátých letech minulého století Jean-Louis Domecqem, který v té době navrhl první flexibilní a robustní světla pro pracoviště v továrnách a dílnách.
Tento kvalitní a žádaný produkt je k získání právě teď tu v populární sekci stolní lampy. Prozkoumejte ještě jiné zboží z této populární sekce za skvělou cenu. Známý dodavatel Jieldé svým zákazníkům nabízí top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Unikátní a oblíbený produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm máte možnost koupit již dnes tady a teď na našem webu ve známé sekci stolní lampy! Nyní si můžete pořídit akční kousky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Unikátní a žádaný výrobek Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm s pečetí kvality od značky Jieldé lze sehnat u nás za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 7 299 Kč.