Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4, 2W 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, P: 16 cm

Dvojité balení žárovky Smart Innr E27 LED Rustic Lamp Filament Vintage gold Rovná svítidla s otevřenou paticí E27, která mají... více informací »
Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4
Značka: Innr Lighting
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojité balení žárovky Smart Innr E27 LED Rustic Lamp Filament Vintage gold Rovná svítidla s otevřenou paticí E27, která mají...

Dvojité balení žárovky Smart Innr E27 LED Rustic Lamp Filament Vintage gold Rovná svítidla s otevřenou paticí E27, která mají být koordinovaně ovládána, tvoří ideální základ pro tuto sadu 2 dekorativních LED svítidel Innr. Díky kombinaci vzhledu žárovky, teplého světla a čirého, zlatě zabarveného skla v rustikálním tvaru působí svítidlo velmi atmosféricky. Z technického hlediska je lampa LED naprosto aktuální. Díky funkci ZigBee je možná chytrá integrace prostřednictvím mostu, a tedy aplikace nebo hlasového ovládání. Technické údaje – Srovnávací hodnota: 30 Watt – 350 lumenů – teplá bílá (2 200 K) – stmívatelné (ne přes nástěnnou instalaci) – Balení Multipack Speciální funkce / kompatibilita LED lampa je kromě systému Innr kompatibilní s následujícími systémy: – Philips Hue – Smart+ – Ikea Tradfri – Amazon Alexa / Echo Plus 2. generace Lze ovládat hlasovými příkazy pomocí Amazon Alexa, Google Assistant nebo Samsung Smart Things v kombinaci s můstkem Hue Bridge. Přímé připojení (bez můstku) s Amazon Echo Plus nebo Echo Show 2. generace. Poznámky: Pro inteligentní ovládání světla je vždy nutný můstek. Shodný můstek Innr Bridge je k dispozici v příslušenství. Nefunguje s Apple HomeKit ani v režimu Zábava.Kvalitní a žádaný produkt Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4, 2W 2ks, E27, lze pořídit rovnou tady na webu umístěný v kategorii chytré žárovky! Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Tento výrobce Innr Lighting dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené produkty od značky Innr Lighting. Najdete je níže na této stránce.
Super produkt Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4, 2W 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, P: 16 cm je k dispozici právě na našich stránkách v sekci chytré žárovky. Vyberte si parádní produkty ze zmíněné sekce za super peníze. Kvalitní a žádaný produkt jde získat bezprostředně tady na našich stránkách v sekci chytré žárovky. Podívejte se na oblíbené produkty z naší rubriky za super peníze!

Oblíbený a kvalitní produkt Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4, 2W 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, máte možnost dostat lehce tu na našem webu v kategorii chytré žárovky! Nyní si můžete pořídit jiné zboží ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Známá značka Innr Lighting pro vás vyrábí špičkové zboží za mimořádně nízkou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Innr Lighting žárovka E27 filament Edison 2.200K 4, 2W 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, P: 16 cm od značky s dlouholetou tradicí Innr Lighting máte možnost získat aktuálně levně. Aktuálně stojí u nás 1 099 Kč.