Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast

Venkovní napájecí zdroj OPS 140 s kabelem, zástrčkou a transformátorem pro venkovní osvětlení Innr s celkovým výkonem max. 48... více informací »
Innr Lighting OPS 140 Power Supply
Značka: Innr Lighting
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní napájecí zdroj OPS 140 s kabelem, zástrčkou a transformátorem pro venkovní osvětlení Innr s celkovým výkonem max. 48...

Venkovní napájecí zdroj OPS 140 s kabelem, zástrčkou a transformátorem pro venkovní osvětlení Innr s celkovým výkonem max. 48 Tento zástrčkový kabel s transformátorem 230 V na 24 V nahrazuje například stávající napájecí zdroj maximálně 24 W kompletní sady Innr. Díky OPS 140 jej lze rozšířit o další společně ovládaná světla až do celkového výkonu max. 48 W, aby bylo možné vybavit větší plochu venkovního prostoru inteligentními světly Innr. Pro překlenutí vzdálenosti větší než 2 m k prvnímu a mezi jinými světly jsou k dispozici vhodné prodlužovací kabely z příslušenství. Hodně oblíbený produkt je dostupný ještě na našem webu ve známé kategorii příslušenství k inteligentnímu osvětlení. Pořiďte si ještě další produkty z naší kategorie snadno online.

Super výrobek Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast lze pořídit taky na našich stránkách ve známé rubrice příslušenství k inteligentnímu osvětlení. Pořiďte si ještě jiné zboží z této známé rubriky za extra cenu. V očích zákazníků populární výrobce Innr Lighting vám může nabídnout vynikající zboží. Přesvědčte se sami! To není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Innr Lighting. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast můžete koupit právě teď na našich stránkách v rubrice příslušenství k inteligentnímu osvětlení! Prozkoumejte ještě další produkty ze zmíněné sekce za super peníze!
Tento velmi oblíbený výrobek Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. můžete pořídit rovnou tady na našem webu zařazený v rubrice příslušenství k inteligentnímu osvětlení. Získejte vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. Unikátní výrobek Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast je dostupný přímo na našich stránkách v oblíbené rubrice příslušenství k inteligentnímu osvětlení! Nyní si můžete koupit nové kousky z této rubriky za internetové ceny! To však není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Innr Lighting. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Nový kus Innr Lighting OPS 140 jde pořídit teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii příslušenství k inteligentnímu osvětlení. Pořiďte si ještě podobné zboží ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce Innr Lighting. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast seženete bez problémů tu na našem webu v oblíbené rubrice příslušenství k inteligentnímu osvětlení! Pořiďte si nové produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce Innr Lighting. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Innr Lighting OPS 140 Power máte možnost pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii příslušenství k inteligentnímu osvětlení. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci.

Výjimečný výrobek Innr Lighting OPS 140 Power Supply, max. 48 W, venkovní, plast od značky s dobrým jménem Innr Lighting jednoduše můžete najít právě nyní ve výprodejové akci! Cena od 1 099 Kč.