Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor, rozšíření, hliník, plast, 4.5W, K: 8cm

Venkovní reflektor Innr LED Smart Outdoor - rozšíření pro stávající sadu 3 reflektorů řady Smart Outdoor. Barevné nebo barevné... více informací »
Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor
Značka: Innr Lighting
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní reflektor Innr LED Smart Outdoor - rozšíření pro stávající sadu 3 reflektorů řady Smart Outdoor. Barevné nebo barevné...

Venkovní reflektor Innr LED Smart Outdoor – rozšíření pro stávající sadu 3 reflektorů řady Smart Outdoor. Barevné nebo barevné světlo – moderní a chytře ovladatelný venkovní LED reflektor Smart Outdoor zvládne obojí. Volitelně je lze spínat, stmívat a spravovat pomocí vhodné a kompatibilní aplikace nebo hlasového ovládání. Venkovní reflektor LED lze namontovat buď na zeď nebo plot, nebo na zem pomocí dodaného zemního kolíku. Jednotlivé LED reflektory Smart Outdoor se dodávají s 2metrovým připojovacím kabelem a k provozu vyžadují stávající nízkonapěťovou základní sadu řady Smart Outdoor. Technické údaje / kompatibilita: – pro doplnění odpovídajícího nízkonapěťového systému (24 V). – Nevhodné pro samostatný provoz – kompatibilní s Innr-Bridge – kompatibilní například s Philips Hue nebo Samsung Smart Things. – kompatibilní s Amazon Echo Plus (bez můstku), Amazon Echo – nefunguje s Apple HomeKit ani Hue Entertainment (Sync). Poznámky: K ovládání a provozu je zapotřebí vhodný můstek (viz příslušenství) a stávající sada 3 LED reflektorů řady Smart Outdoor Spot Colour od společnosti Innr. Zajímavý produkt naleznete v pohodě tady na stránkách zařazený v rubrice inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Nyní najdete ještě další kusy z této oblíbené sekce za skvělou cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další produkty od značky Innr Lighting. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený kus Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor, rozšíření, hliník, plast, 4.5W, K: seženete bez obtíží tady na našem webu v sekci inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Vyberte si podobné zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Známý výrobce Innr Lighting dlouhodobě nabízí skvělý sortiment. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Innr Lighting. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný produkt Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor, rozšíření, hliník, plast, 4.5W, K: 8cm je k dostání nyní na našich stránkách v populární sekci inteligentní osvětlení příjezdové cesty. Připravili jsme skvělé produkty z naší sekce v akci. To není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Innr Lighting. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Innr Lighting má na skladě top sortiment Udělejte si radost! Často hledaný kus lze sehnat bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Pořiďte si parádní produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci!

Ve slevě produkt Innr Lighting LED venkovní spot Smart Outdoor, rozšíření, hliník, plast, 4.5W, K: 8cm od top značky Innr Lighting jde nakoupit na našich stránkách za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 099 Kč.