Innr Lighting LED pásek Flex Light RGBW, se zástrčkou, 2m, Obývací pokoj / jídelna, plast, 12W, P: 200 cm, L: 1 cm, K: 0.3cm

Chytrý ovládaný LED pásek Flex Light od společnosti Innr, RGBW, s ovládacím boxem - pro připojení do zásuvky Tento LED pásek... více informací »
Innr Lighting LED pásek Flex Light RGBW
Značka: Innr Lighting
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrý ovládaný LED pásek Flex Light od společnosti Innr, RGBW, s ovládacím boxem - pro připojení do zásuvky Tento LED pásek...

Chytrý ovládaný LED pásek Flex Light od společnosti Innr, RGBW, s ovládacím boxem – pro připojení do zásuvky Tento LED pásek kombinuje všestranné možnosti osvětlení a moderní ovládání. LED diody RGBW nabízejí libovolné barevné tóny a extra teplé bílé až denní bílé světlo a lze je také plynule stmívat až na 0,1 %. Pásek tak nabízí nespočet světelných scénářů, které dokonale podporují všechny možné atmosféry. K provozu je nutný vhodný můstek ZigBee, například můstek Innr (viz příslušenství) nebo můstek Philips Hue. Toho lze využít například k integraci lišty pro ovládání aplikací (např. aplikace Innr, která je k dispozici zdarma pro iOS a Android). Pro napájení se svítidlo Flex Light připojuje do vnitřní zásuvky pomocí přiložené zásuvné napájecí jednotky. Výstupní kabel se zapojuje do ovládacího boxu, který je rovněž součástí dodávky, a připojuje se k liště. Technické údaje / kompatibilita: – dělitelné po 16,6 cm / 10 LED diodách – kompatibilní s Innr-Bridge (viz příslušenství) – kompatibilní s Philips Hue – kompatibilní s Amazon Echo Plus (bez můstku), Amazon Echo – kompatibilní se Samsung SmartThings – nefunguje s Apple HomeKit ani Hue Entertainment (Sync). – Se zásuvným napájecím zdrojem pro vnitřní prostory (250 cm kabel) a ovládacím boxem ZigBee (20 cm kabel). – 30 x RGB LED na metr, 30 x bílé LED na metr Poznámky: K ovládání je zapotřebí můstek Innr Bridge (viz příslušenství) nebo Philips Hue Bridge. Energetická třída: ATento unikátní produkt lze nakoupit již dnes tady na našich stránkách v rubrice smart led pásky! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Innr Lighting. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Innr Lighting LED pásek Flex Light RGBW, se zástrčkou, 2m, Obývací pokoj / jídelna, plast, 12W, P: 200 cm, L: 1 cm, K: 0.3cm můžete pořídit prostě tu na našich stránkách umístěný v sekci smart led pásky. Pořiďte si unikátní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.
Zcela unikátní produkt naleznete také tu v populární rubrice smart led pásky! Získejte jiné výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! U zákazníků oblíbená značka Innr Lighting má skvělé výrobky za příznivou cenu. Podívejte se sami. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Innr Lighting. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Innr Lighting LED pásek Flex Light RGBW, se zástrčkou, 2m, Obývací pokoj / jídelna, plast, 12W, P: dostanete teď tu na našich stránkách umístěný v sekci smart led pásky. Najděte si akční produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Innr Lighting má k dispozici prvotřídní produkty ! To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Innr Lighting. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný výrobek Innr Lighting LED pásek Flex Light RGBW, se zástrčkou, 2m, Obývací pokoj / jídelna, plast, 12W, P: 200 cm, L: 1 cm, K: 0.3cm s osvědčenou značkou Innr Lighting jde sehnat právě v akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 199 Kč.