Innr Lighting E27 4, 2W Smart filament teplá bílá zlatá 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, P: 12 cm

LED žárovka Innr E27 s optickým vláknem v praktickém multibalení po 2 kusech Tuto chytrou žárovku ve vintage vzhledu můžete... více informací »
Innr Lighting E27 4
Značka: Innr Lighting
899 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka Innr E27 s optickým vláknem v praktickém multibalení po 2 kusech Tuto chytrou žárovku ve vintage vzhledu můžete...

LED žárovka Innr E27 s optickým vláknem v praktickém multibalení po 2 kusech Tuto chytrou žárovku ve vintage vzhledu můžete pohodlně ovládat, i když nejste doma. Pomocí aplikace Innr a vhodného můstku můžete lampu LED ovládat a také programovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Díky praktickému balení 2 kusů můžete těmito zlatými žárovkami vybavit dvě světla a udělat svůj domov chytřejším. K tomu napomáhá vestavěná technologie ZigBee. Světlo je možné oslovit prostřednictvím aplikace nebo přímo hlasovým ovládáním. Lampy Innr jsou velmi přizpůsobivé a kompatibilní například se systémem Philips Hue. Lze je zapínat a vypínat, stmívat nebo ovládat a programovat pomocí časových plánů. Dále je možné programovat celé scény, skupiny osvětlení a sekvence. Obývací pokoj tak můžete během chvilky proměnit ve skutečnou oázu pohody. Technické údaje – Srovnávací hodnota: 30 Watt – 350 lumenů – teplá bílá (2 200 K) – stmívatelné – Balení po 2 kusech – zlatý povrch, vláknová optika Speciální funkce / kompatibilita Svítidlo Innr LED je vhodné pro všechny standardní patice E27. LED lampa je kompatibilní s následujícími systémy: – Philips Hue – Smart+ – Ikea Tradfri – Amazon Alexa / Echo Plus 2. generace Je možné je ovládat také hlasem. V kombinaci s můstkem Hue Bridge funguje s Amazon Alexa, Google Assistant nebo Samsung Smart Things. Použití bez mostu je možné s Amazon Echo Plus nebo Echo Show 2. generace. Poznámky: K plnému využití osvětlovacího tělesa je vždy zapotřebí můstek, který naleznete v sekci příslušenství. Lampa Innr nefunguje s Apple HomeKit ani v režimu Zábava.Tento designový produkt pořídíte nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice chytré žárovky! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z naší kategorie snadno online! Přední značka Innr Lighting pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velmi oblíbený produkt Innr Lighting E27 4, 2W Smart filament teplá bílá zlatá 2ks, E27, 4.2W, Energetická třída: F, P: 12 cm originál od výrobce Innr Lighting získáte zrovna dneska za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 899 Kč.