Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 50cm

Stmívatelné LED terapeutické světlo Valovoima pro větší pohodu Na první pohled vypadá stolní lampa Valovoima LED jako obyčejná... více informací »
Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED
Značka: Innolux
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné LED terapeutické světlo Valovoima pro větší pohodu Na první pohled vypadá stolní lampa Valovoima LED jako obyčejná...

Stmívatelné LED terapeutické světlo Valovoima pro větší pohodu Na první pohled vypadá stolní lampa Valovoima LED jako obyčejná stolní lampa nebo stolní lampa. Je toho však mnohem více, protože může být také použit jako terapeutické světlo. Světelná terapie tohoto typu se používá pro sezónní nálady, jako je typická zimní deprese v oblastech, kde je v zimě nedostatek denního světla. Bez dostatečného denního světla mohou nastat změny produkce hormonů a příznaky, jako je únava, poruchy spánku a apatie. Pokud pravidelně používáte lampu jako Valovoima, mohou být tyto příznaky zmírněny. K tomu se nemusíte dívat přímo do světla; postačuje také, pokud světlo dopadá na obličej ze strany. Je jen důležité, aby se světelné paprsky dostaly na receptory v oku. Můžete z. B. jíst, číst nebo pracovat. Hlava lampy stolní lampy může být nastavena tak, aby světlo mohlo být směrováno v požadovaném směru. Díky integrovanému stmívači lze Valovoima použít také jako běžnou stolní lampu, protože s méně silným světlem je jednoduše doplňkovým zdrojem světla pro akcentní a plošné světlo. Stolní lampa Valovoima LED je produktem finského výrobce designového Innolux. Tento akční kousek máte možnost nakoupit také tady a teď na našem webu v sekci stolní lampy kancelářské. Máme pro vás parádní výrobky ze zmíněné rubriky za super peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Innolux může nabídnout špičkové výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Innolux. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený produkt Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 50cm pořídíte rovněž na našich stránkách v populární sekci stolní lampy kancelářské. Máme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Oblíbený dodavatel Innolux má ve stále nabídkce skvělé produkty Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Innolux. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný produkt Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 50cm lze pořídit teď na našem webu ve známé kategorii stolní lampy kancelářské. Připravili jsme podobné produkty z naší kategorie za extra cenu. Tato značka Innolux dlouhodobě dodává vynikající produkty.. Nový výrobek Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 50cm máte možnost získat také tady na našich stránkách umístěný v kategorii stolní lampy kancelářské! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této rubriky za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Innolux. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Innolux Valovoima terapeutická stolní lampa s LED, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 50cm originál od značky Innolux snadno můžete najít právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Akční cena již od 9 899 Kč.