Innolux Valovoima terapeutická lampa stmívatelná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 127cm

Světelná terapie se stmívatelnou LED podlahovou lampou Valovoima Na první pohled vypadá model Valovoima jako obyčejná LED stojací... více informací »
Innolux Valovoima terapeutická lampa stmívatelná
Značka: Innolux
11 699 Kč
Ověřit dostupnost
Světelná terapie se stmívatelnou LED podlahovou lampou Valovoima Na první pohled vypadá model Valovoima jako obyčejná LED stojací...

Světelná terapie se stmívatelnou LED podlahovou lampou Valovoima Na první pohled vypadá model Valovoima jako obyčejná LED stojací lampa. Dokáže však mnohem víc než „jen vydávat světlo“. Valovoima je terapeutické světlo, které lze použít ke zmírnění příznaků zimní deprese, např. B. Únava, nespavost a nedostatek vitality. Světlo hraje klíčovou roli při produkci hormonů, které řídí lidský cyklus spánku a bdění a duševní rovnováhu. Svým světlem může podlahová lampa Valovoima LED zmírnit příznaky sezónní deprese. Abyste to mohli udělat, musíte být pravidelně v bezprostřední blízkosti zdroje světla. Je důležité, aby se světlo dostalo na receptory v oku, ale nemusíte sedět před lampou, můžete také nechat světlo dopadnout na obličej z boku. Zde můžete jíst, číst a pracovat. S integrovaným stmívačem můžete regulovat intenzitu světla do té míry, že stojací lampu lze také použít jako běžnou stojací lampu, která poskytuje plošné a Akzentlicht . Kromě toho lze hlavu nastavit tak, aby bylo možné upravit směr světla.

Neodolatelný výrobek Innolux Valovoima terapeutická lampa stmívatelná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, akryl, 30W, L: 57.5 cm, K: 127cm od dodavatele se skvělou pověstí Innolux pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za výborné peníze. Teď v akci 11 699 Kč.