Innolux Tubo terapeutická lampa stmívatelná černá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, dřevo, 40W, L: 15 cm, K: 51.5cm

LED stolní lampa Tubo jako terapeutická lampa proti zimní depresi Stolní lampa LED Tubo se vyznačuje jednoduchým designem, který... více informací »
Innolux Tubo terapeutická lampa stmívatelná černá
Značka: Innolux
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
LED stolní lampa Tubo jako terapeutická lampa proti zimní depresi Stolní lampa LED Tubo se vyznačuje jednoduchým designem, který...

LED stolní lampa Tubo jako terapeutická lampa proti zimní depresi Stolní lampa LED Tubo se vyznačuje jednoduchým designem, který kombinuje plast se dřevem. Zatímco exteriér přesvědčí jednoduchou elegancí, interiér může zářit speciální funkcí. Díky své vysoké svítivosti a barva sv?tla lze Tubo použít jako terapeutickou lampu. Světelná terapie se používá hlavně při sezónní depresi, kdy nedostatek denního světla způsobuje apatii, únavu a výkyvy nálady. Zimní depresi lze zmírnit pravidelným používáním terapeutické lampy. K tomu musíte sedět před lampou jednu až dvě hodiny denně, číst, jíst, pracovat nebo prostě relaxovat a nechat světlo na vás působit. Světelné paprsky jsou absorbovány očima a podporují vyváženou produkci hormonů v těle. Stolní lampa LED Tubo je nejen elegantní, ale také snadno použitelná. Díky svému štíhlému designu jej lze umístit kdekoli a je také pohodlně vybaven stmívačem, takže jej lze při ztlumení použít jako dodatečné atmosférické světlo v obývacím pokoji. – Terapeutická vzdálenost 40 cm = 2 500 luxů; 20 cm = 10 000 luxů – stmívatelné až do 40 lumenů Ve slevě tento produkt Innolux Tubo terapeutická lampa stmívatelná černá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, dřevo, 40W, je k dostání právě teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy. Najděte si akční výrobky z naší kategorie jednoduše online!

Ve slevě tento kousek Innolux Tubo terapeutická lampa stmívatelná černá, Obývací pokoj můžete pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Innolux. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Innolux dlouhodobě dodává kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a žádaný kousek Innolux Tubo terapeutická lampa stmívatelná černá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, dřevo, 40W, L: 15 cm, K: 51.5cm od oblíbené značky Innolux máte možnost koupit zrovna dneska levně. Akční ceny od 9 899 Kč.