Innolux Rondo 400 LED terapeutická lampa 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, kov, 22W, K: 47cm

Terapeutická lampa Rondo LED proti zimní depresi Stolní lampa Rondo LED je elegantní a jednoduchá. Kulatý akrylový difuzor slibuje... více informací »
Innolux Rondo 400 LED terapeutická lampa 40 cm
Značka: Innolux
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Terapeutická lampa Rondo LED proti zimní depresi Stolní lampa Rondo LED je elegantní a jednoduchá. Kulatý akrylový difuzor slibuje...

Terapeutická lampa Rondo LED proti zimní depresi Stolní lampa Rondo LED je elegantní a jednoduchá. Kulatý akrylový difuzor slibuje světlo bez oslnění a rovnoměrné rozložení světla. Rondo bylo navrženo jako terapeutické světlo, které má poskytnout úlevu od sezónních nálad, jako je zimní deprese. Světlo je pro člověka zásadním faktorem, protože bez světla určité procesy v těle nemohou fungovat. Pokud v temných zimních dnech nesvítí, může to vést k únavě, únavě a snížení vitality. Pokud pravidelně používáte lampu jako Rondo a strávíte jednu až dvě hodiny denně v bezprostřední blízkosti lampy, mohou se tyto příznaky zmírnit. K tomu se nemusíte dívat přímo do světla; postačuje také, pokud světlo dopadá na obličej ze strany. Je jen důležité, aby se světelné paprsky dostaly na receptory v oku. Můžete z. B. jíst nebo číst. LED svítidlo Rondo je produkt finského výrobce designového Innolux. Tento velmi žádaný produkt je k dispozici přímo tady u nás v oblíbené kategorii stolní lampy! Nyní získáte unikátní zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu!

Zcela unikátní produkt Innolux Rondo 400 LED terapeutická lampa 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, kov, 22W, K: 47cm od odblíbeného výrobce Innolux můžete najít ještě dnes téměř zdarma! V akci za 5 499 Kč.