Innolux Pasila designové závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W

Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý,... více informací »
Innolux Pasila designové závěsné světlo černá
Značka: Innolux
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý,...

Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý, převážně zaoblený odstín je vyroben z hliníku. Suspenze byla k stínítku připevněna decentralizovaným způsobem, takže světelný výkon nesměřuje dolů, ale mírně do strany. To je důvod, proč závěsné svítidlo poskytuje také určité nepřímé světlo, a je proto vhodné pro atmosférické osvětlení místnosti a zvýraznění. Finský výrobce osvětlení Innolux vyrábí světla ze dvou století: na jedné straně finská designérská Innolux z 50. a 60. let, na druhé straně moderní designy. Řada Innolux ukazuje průřez mnoha dekádami skandinávského designu.Neodolatelný produkt Innolux Pasila designové závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W jde pořídit také tady na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla. Podívejte se na oblíbené zboží z této kategorie za nejnižší cenu.

Hodně povedený kousek Innolux Pasila designové závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W od dodavatele se skvělou pověstí Innolux snadno pořídíte momentálně na webu za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 4 699 Kč.