Innolux Pasila designové závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W

Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý,... více informací »
Innolux Pasila designové závěsné světlo bílá
Značka: Innolux
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý,...

Závěsná lampa Pasila s hliníkovým stínidlem Pasila je závěsná lampa pojmenovaná po jejím tvůrci Juho Pasile. Malý, převážně zaoblený odstín je vyroben z hliníku. Suspenze byla k stínítku připevněna decentralizovaným způsobem, takže světelný výkon nesměřuje dolů, ale mírně do strany. To je důvod, proč závěsné svítidlo poskytuje také určité nepřímé světlo, a je proto vhodné pro atmosférické osvětlení místnosti a zvýraznění. Finský výrobce osvětlení Innolux vyrábí světla ze dvou století: na jedné straně finská designérská Innolux z 50. a 60. let, na druhé straně moderní designy. Řada Innolux ukazuje průřez mnoha dekádami skandinávského designu.

Oblíbený výrobek Innolux Pasila designové závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W od společnosti s předním postavením na trhu Innolux jednoduše můžete sehnat u nás právě za rozumné peníze. Právě teď za cenu 4 699 Kč.