Innolux Pasila designová stojací lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W, K: 128cm

Hliníková stojata lampa Pasila od finského designéra Juho Pasily Design stojata lampa Pasila od Innolux lze popsat jako puristický,... více informací »
Innolux Pasila designová stojací lampa černá
Značka: Innolux
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Hliníková stojata lampa Pasila od finského designéra Juho Pasily Design stojata lampa Pasila od Innolux lze popsat jako puristický,...

Hliníková stojata lampa Pasila od finského designéra Juho Pasily Design stojata lampa Pasila od Innolux lze popsat jako puristický, skandinávský, protože linie ukazují nezaměnitelnou jednoduchost, která je charakteristická pro skandinávský styl. Jeho designér Juho Pasila je navíc finským krajanem a ve svých návrzích kombinuje jednoduchost s praktickým zacházením. Tělo a stínidlo svítidla, skládající se z kulatých a hranatých tvarů, je zcela vyrobeno z hliníku. Vizuálním zvýrazněním je kabel potažený textilem, který vede od obrazovky dolů. Juho Pasila je designér se zaměřením na design nábytku. Po něm pojmenovaná stojata lampa Pasila vyrábí výrobce osvětlení Innolux , také z Finska. Svým sortimentem nabízí Innolux průřez současným skandinávským designem a retro designem z minulého století.
Tento kvalitní produkt Innolux Pasila designová stojací lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W, K: 128cm máte možnost získat mimo jiné na webu umístěný v sekci stojací lampy! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší sekce za internetové ceny!

Kvalitní kousek můžete sehnat právě teď u nás v populární rubrice stojací lampy. Nyní pořídíte ještě podobné kusy z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Oblíbený a akční kousek Innolux Pasila designová stojací lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 35W, K: 128cm od našeho známého výrobce Innolux jde nakoupit u nás teď za outletovou cenu! Cena již od 6 499 Kč.