Innolux Origo S designová stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, polyetylen, E27, 15W, L: 12 cm, K: 40cm

Stolní lampa Origo S - design Eero Aarnio Eero Aarnio je finský designér a interiérový architekt, který se v 60. letech proslavil... více informací »
Innolux Origo S designová stolní lampa
Značka: Innolux
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Origo S - design Eero Aarnio Eero Aarnio je finský designér a interiérový architekt, který se v 60. letech proslavil...

Stolní lampa Origo S – design Eero Aarnio Eero Aarnio je finský designér a interiérový architekt, který se v 60. letech proslavil kuličkovým křeslem a křeslem Bubble. Jedním z jeho novějších výtvorů je řada lamp Origo z roku 2007. Pokud porovnáte jeho designy navzájem, relativně rychle zjistíte, že Aarnio rád pracuje se všemi druhy plastů a používá je k tvorbě sochařských předmětů. Stolní lampa Origo S je vyrobena z jednoho kusu a nemá žádné rohy ani hrany. Bílé, průsvitné polyethylenové tělo rovnoměrně distribuuje světlo a zabraňuje oslnění. Atmosférická záře vyplňuje místnost nebo oblast místnosti, ve které je umístěna stolní lampa. Když už mluvíme o stání – stolní lampa má nahoře zaoblenou rukojeť pro nošení a stání. Finská společnost Innolux kombinuje klasický s moderním designem. To znamená, že do sortimentu výrobce osvětlení jsou zahrnuta jak klasická svítidla ze 60. let, tak designy současných designérů.
Tento exkluzivní kousek Innolux Origo S designová stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, polyetylen, E27, 15W, L: 12 cm, K: 40cm lze pořídit mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé sekci stolní lampy. Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. Tento vynikající produkt máte možnost získat bez obtíží na našich stránkách v populární sekci stolní lampy. Podívejte se na zcela nové kusy z této populární kategorie za super ceny! Přední dodavatel Innolux poskytuje špičkové zboží.!

Akční a ve slevě výrobek Innolux Origo S designová stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, polyetylen, E27, 15W, L: 12 cm, K: 40cm od našeho známého výrobce Innolux můžete získat na našich stránkách ve slevě. Nyní pořídíte za super cenu 2 599 Kč.