Innolux Lokki designové závěsné světlo 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, E27, 35W, K: 28cm

Závěsná lampa Lokki - designová klasika z Finska Lokki je model, který navrhl Fin Yki Nummi již v roce 1960 a dnes jej lze s jistotou... více informací »
Innolux Lokki designové závěsné světlo 50 cm
Značka: Innolux
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Lokki - designová klasika z Finska Lokki je model, který navrhl Fin Yki Nummi již v roce 1960 a dnes jej lze s jistotou...

Závěsná lampa Lokki – designová klasika z Finska Lokki je model, který navrhl Fin Yki Nummi již v roce 1960 a dnes jej lze s jistotou označit za designovou klasiku. Závěsné světlo je také považováno za průkopníka mezi plastovými světly. Je to také bílé plastové stínění, které zajišťuje rovnoměrné rozložení světla bez oslnění. Distribuce světla s Lokki (v němčině: Möwe) je jak přímá, tak nepřímá, tj. Světlo směřuje nahoru ke stropu a do místnosti i dolů, např. B. na stole. Závěsné světlo Lokki vyrábí a prodává finský výrobce světla Innolux . Kromě klasických skandinávských designů nabízí Innolux ve své nabídce také designy současných designérů.

Tento exkluzivní kus Innolux Lokki designové závěsné světlo 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, E27, 35W, K: 28cm od našeho známého výrobce Innolux k dostání ještě dnes za parádní cenu! Výhodně za super cenu 6 799 Kč.