Innolux Kupoli stolní lampa šedá noha, Obývací pokoj / jídelna, akryl, ocel, E27, 35W, K: 60cm

Kopulovité stínítko: stolní lampa Kupoli od Yki Nummi Yki Nummi, finská designérka, je zodpovědná za design stolní lampy Kupoli,... více informací »
Innolux Kupoli stolní lampa šedá noha
Značka: Innolux
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovité stínítko: stolní lampa Kupoli od Yki Nummi Yki Nummi, finská designérka, je zodpovědná za design stolní lampy Kupoli,...

Kopulovité stínítko: stolní lampa Kupoli od Yki Nummi Yki Nummi, finská designérka, je zodpovědná za design stolní lampy Kupoli, která se proslavila svým kupolovitým stínidlem z bílého akrylu. Kupoli je finština a v němčině znamená kupole. Průsvitný plast znamená, že světlo může unikat ve větší či menší míře ze všech stran, ale nedochází k žádnému oslnění. Proto je stolní lampa Kupoli dalším zdrojem světla, který nejen poskytuje světlo, ale také vytváří útulnou a relaxační atmosféru. Innolux je finský výrobce, který vyrábí designovou třídu, jako je Kupoli od roku 1960, stejně jako současné designy osvětlení. Využívá se zde celé spektrum skandinávského stylu.Povedený produkt Innolux Kupoli stolní lampa šedá noha, Obývací pokoj / jídelna, akryl, ocel, můžete dostat bez obtíží tu v populární kategorii stolní lampy! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za akční cenu!

Akční a ve slevě výrobek Innolux Kupoli stolní lampa šedá noha, Obývací pokoj / jídelna, akryl, ocel, E27, 35W, K: 60cm od známého předního výrobce Innolux jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Cena od 5 499 Kč.