Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40cm transparent, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E27, 35W, K: 30cm

Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho... více informací »
Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40cm transparent
Značka: Innolux
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho...

Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho desetiletí po jeho prvním zveřejnění. To je případ závěsné lampy Kuplat od finské designérky Yki Nummi (1925-1984). Kuplat vyvinul v roce 1959. Dnes lampu vyrábí a prodává finský výrobce osvětlení Innolux . Innolux kombinuje světla ze dvou století: na jedné straně designová klasika z padesátých a šedesátých let, na straně druhé produkty současných designérů. Všechna světla mají jednu společnou věc: představují skandinávský design. Kuplat, finský pro „bublinu“, se skládá ze dvou akrylových odstínů, přičemž vnitřní je vždy bílý, vnější průhledný. Bílý odstín přebírá roli difuzoru a vytváří jemně rozptýlené světlo.Hodně žádaný produkt jde nakoupit snadno tady na webu v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé zboží od značky Innolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a kvalitní produkt Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40cm transparent, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E27, 35W, K: 30cm od výrobce s dlouholetou historií Innolux jednoduše získáte v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Cena již od 6 199 Kč.