Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40 cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E27, 35W, K: 30cm

Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho... více informací »
Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40 cm šedá
Značka: Innolux
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho...

Retro závěsná lampa Kuplat z roku 1959 Můžete zjistit, jak nadčasový je design, zvláště když se produkt stále vyrábí mnoho desetiletí po jeho prvním zveřejnění. To je případ závěsné lampy Kuplat od finské designérky Yki Nummi (1925-1984). Kuplat vyvinul v roce 1959. Dnes lampu vyrábí a prodává finský výrobce osvětlení Innolux . Innolux kombinuje světla ze dvou století: na jedné straně designová klasika z padesátých a šedesátých let, na straně druhé produkty současných designérů. Všechna světla mají jednu společnou věc: představují skandinávský design. Kuplat, finský pro „bublinu“, se skládá ze dvou akrylových odstínů, přičemž vnitřní je vždy bílý, vnější průhledný. Bílý odstín přebírá roli difuzoru a vytváří jemně rozptýlené světlo. Kvalitní a žádaný produkt Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40 cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E27, 35W, K: 30cm můžete koupit rovněž tady na stránkách v populární sekci závěsná světla. Mrkněte na akční výrobky z této známé rubriky za super cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Innolux pro vás vyrábí kvalitní výrobky.

Exkluzivní kus Innolux Kuplat 400 závěsné světlo 40 cm šedá, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E27, 35W, K: 30cm od společnosti se zárukou kvality Innolux můžete získat u nás za super peníze. Aktuálně za 6 199 Kč.