Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm

Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s... více informací »
Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo šedá
Značka: Innolux
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s...

Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s designovým výrobcem Innolux závěsnou lampu, se kterou můžete nejen realizovat obecné osvětlení , ale kterou lze také použít pro světelnou terapii. Zejména v zimních měsících, kdy je na mnoha místech málo denního světla, může takováto světelná terapie zabránit sezónní depresi nebo ji zmírnit. Hliníkové stínidlo závěsné lampy Candeo je ve spodní části uzavřeno akrylovým panelem, aby světlo mohlo unikat bez oslnění. Uvnitř stínítka jsou dvě lampy s různými zásuvkami. Jeden se používá pro všeobecné osvětlení, druhý pro světelnou terapii. Změna mezi dvěma světelnými zdroji probíhá pomocí malého přepínače na obrazovce. Další praktickou funkcí je možnost výškového nastavení přímo na kabelu. Abyste mohli využívat světelnou terapii, měli byste každý den zůstat v bezprostřední blízkosti světla přibližně jednu až dvě hodiny. Doba trvání závisí na blízkosti světelného zdroje, a tedy na intenzitě světla. Není nutné vždy otočit obličej přímo ke zdroji světla, ale světlo by mělo vždy dopadat na oči. Tím je zajištěno, že světlo je absorbováno receptory v oku.
Tento kvalitní kousek Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: můžete dostat mimo jiné tu na našem webu umístěný v kategorii závěsná světla! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny.
Hodně oblíbený produkt Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm lze nakoupit právě zde na stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla! Prozkoumejte ještě jiné kusy z této populární sekce ve výhodné akci.

Hodně povedený kousek Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm od top značky Innolux je k získání v aktuální nabídce za výhodné peníze! Akční cena již od 9 099 Kč.