Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm

Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s... více informací »
Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo bílá
Značka: Innolux
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s...

Závěsná lampa a světelná terapie v jednom: Candeo od společnosti Innolux Finská designérka Katriina Nuutinen ve spolupráci s designovým výrobcem Innolux závěsnou lampu, se kterou můžete nejen realizovat obecné osvětlení , ale kterou lze také použít pro světelnou terapii. Zejména v zimních měsících, kdy je na mnoha místech málo denního světla, může takováto světelná terapie zabránit sezónní depresi nebo ji zmírnit. Hliníkové stínidlo závěsné lampy Candeo je ve spodní části uzavřeno akrylovým panelem, aby světlo mohlo unikat bez oslnění. Uvnitř stínítka jsou dvě lampy s různými zásuvkami. Jeden se používá pro všeobecné osvětlení, druhý pro světelnou terapii. Změna mezi dvěma světelnými zdroji probíhá pomocí malého přepínače na obrazovce. Další praktickou funkcí je možnost výškového nastavení přímo na kabelu. Abyste mohli využívat světelnou terapii, měli byste každý den zůstat v bezprostřední blízkosti světla přibližně jednu až dvě hodiny. Doba trvání závisí na blízkosti světelného zdroje, a tedy na intenzitě světla. Není nutné vždy otočit obličej přímo ke zdroji světla, ale světlo by mělo vždy dopadat na oči. Tím je zajištěno, že světlo je absorbováno receptory v oku.
Často hledaný produkt Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm lze získat ještě tu na stránkách ve známé sekci závěsná světla! Vyberte si skvělé produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Innolux. Najdete je níže na této stránce. Oblíbená značka Innolux dlouhodobě prodává vynikající zboží.. Udělejte si radost!

Zajímavý produkt seženete bez problémů na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za super ceny! Často hledaný výrobek Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm seženete snadno tady na našem webu umístěný v sekci závěsná světla. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další zboží od dodavatele Innolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný kousek Innolux Candeo terapeutické závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, E27, 14W, K: 18cm od naší známé značky Innolux máte možnost najít aktuálně za extra cenu. Na našich stránkách za 9 099 Kč.