Innolux Candeo Air LED závěsné světlo grafit, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm

Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla... více informací »
Innolux Candeo Air LED závěsné světlo grafit
Značka: Innolux
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla...

Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla návrhářka Katriina Nuutinen závěsné světlo s LED diodami, které lze použít jak k obecnému osvětlení, tak jako terapeutické světlo. Pokud je v zimních měsících málo denního světla, mohou taková terapeutická světla zmírnit sezónní depresi. Stínidlo závěsné lampy je vyrobeno z hliníku, disk difuzoru, který oslňuje světlo, je vyroben z akrylu. To, čím je lampa tak výjimečná, je její vnitřní fungování. Existují dva různé zdroje světla LED pro různé účely. Jeden světelný zdroj je teplá bílá a je určen pro všeobecné osvětlení, druhý je univerzální bílý a mnohem výkonnější, a proto je zodpovědný za světelnou terapii. Mezi dvěma zdroji světla můžete přepínat pomocí malého přepínače na obrazovce. Další praktickou funkcí je, že můžete měnit zavěšení světla přímo na kabelu. Světelná terapie vyžaduje, abyste se pravidelně vystavovali určité úrovni světla, která co nejvíce napodobuje denní světlo. Například s přívěskovým svítidlem Candeo Air můžete čas na jídlo nebo čtení novin u jídelního stolu doslova „načerpat energii“. Tento oblíbený produkt Innolux Candeo Air LED závěsné světlo grafit, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: jde nakoupit právě nyní tady na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní najdete jiné produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Innolux. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Zcela unikátní výrobek máte možnost sehnat rovněž tady na webu zařazený v kategorii závěsná světla! Nyní získáte podobné zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online. V očích zákazníků populární značka Innolux má špičkové výrobky.!

Nejprodávanější kus Innolux Candeo Air LED závěsné světlo grafit, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm od výrobce s dlouholetou historií Innolux je k získání tady nyní za výborné peníze! Výhodně za cenu 9 899 Kč.