Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm

Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla... více informací »
Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá
Značka: Innolux
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla...

Terapeutické a závěsné světlo Candeo Air s LED diodami Ve spolupráci s finským výrobcem designového Innolux Innolux navrhla návrhářka Katriina Nuutinen závěsné světlo s LED diodami, které lze použít jak k obecnému osvětlení, tak jako terapeutické světlo. Pokud je v zimních měsících málo denního světla, mohou taková terapeutická světla zmírnit sezónní depresi. Stínidlo závěsné lampy je vyrobeno z hliníku, disk difuzoru, který oslňuje světlo, je vyroben z akrylu. To, čím je lampa tak výjimečná, je její vnitřní fungování. Existují dva různé zdroje světla LED pro různé účely. Jeden světelný zdroj je teplá bílá a je určen pro všeobecné osvětlení, druhý je univerzální bílý a mnohem výkonnější, a proto je zodpovědný za světelnou terapii. Mezi dvěma zdroji světla můžete přepínat pomocí malého přepínače na obrazovce. Další praktickou funkcí je, že můžete měnit zavěšení světla přímo na kabelu. Světelná terapie vyžaduje, abyste se pravidelně vystavovali určité úrovni světla, která co nejvíce napodobuje denní světlo. Například s přívěskovým svítidlem Candeo Air můžete čas na jídlo nebo čtení novin u jídelního stolu doslova „načerpat energii“. Hodně prodávaný produkt Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá, Obývací je k získání pohodlně tu na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla. Nyní pořídíte nové produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm můžete sehnat právě tady na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Vyhledejte si zlevněné produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás najdete další zboží od dodavatele Innolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý produkt Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm můžete najít pohodlně tady na našem webu ve známé rubrice závěsná světla. Nyní můžete najít ostatní výrobky ze zmíněné sekce za super peníze! Známý dodavatel Innolux vám představuje kvalitní výrobky.!

Exkluzivní produkt Innolux Candeo Air LED závěsné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, K: 12cm od společnosti se zárukou kvality Innolux lze koupit zrovna levně. Akční ceny již od 9 899 Kč.